Agenda

Hieronder ziet u alle agenda items.

Augustus

20-08-2018 t/m 21-08-2018
Kinderen vrij

22-08-2018
Start schooljaar

27-08-2018 t/m 05-09-2018
Inschrijven startgesprekken

27-08-2018
Luizencontrole

September

10-09-2018 t/m 14-09-2018
Startgesprekken

13-09-2018
schoololympiade groep 6-7

18-09-2018
11.00 uur | Ouderkamer

28-09-2018
8.45 uur-9.15 uur | presentaties 1-2E-1-2B-4A-5B

Oktober

02-10-2018
19.15-20.15 uur | Informatieavond groep 8

02-10-2018
18.00-19.00 uur | Informatieavond groep1-7

03-10-2018 t/m 12-10-2018
kinderboekenweek

09-10-2018
18.30-20.00 uur | MR

15-10-2018
Herfstactiviteit West

15-10-2018 t/m 19-10-2018
Herfstvakantie

23-10-2018
11.00 uur | Ouderkamer

November

02-11-2018
8.45-9.15 uur | presentaties 1-2C - 3B - 6A - 8A

05-11-2018
Slagbaltoernooi groep 8

06-11-2018
Lijnbaltoernooi groep 7

08-11-2018 t/m 16-11-2018
Inschrijven rapport groep 8

08-11-2018
Trefbaltoernooi groep 6

09-11-2018
Hit en Run toernooi groep 5

09-11-2018
10.00-12.00 uur | Kinderparlement

16-11-2018
8.45-9.15 uur | presentaties 1-2D-4B - 5A - 7B - 8B

20-11-2018
11.00 uur | Ouderkamer

21-11-2018
15.00-17.00 uur | Meidenmiddag

26-11-2018 t/m 30-11-2018
Rapportgesprekken groep8

December

05-12-2018
Sinterklaas op school

06-12-2018
Studiedag kinderen vrij

11-12-2018
18.30-20,00 uur | MR

14-12-2018
8.45-9.15 uur | presentaties 1-2A-3A-6B-7A

18-12-2018
11.00 uur | Ouderkamer

20-12-2018
18.00-19.00 uur | Kerstavond op school

21-12-2018
Kinderen om 12.30 uur uit

22-12-2018
Stedelijk voetbaltoernooi

Januari

15-01-2019
11.00 uur | Ouderkamer

21-01-2019 t/m 30-01-2019
Inschrijven rapporten groep 1-8

25-01-2019
Taakdag kinderen vrij

Februari

12-02-2019
11.00 uur | Ouderkamer

12-02-2019
18.30-20.00 uur | MR reserve

18-02-2019 t/m 22-02-2019
Rapportgesprekken groep 1-8

Maart

01-03-2019
Carnaval op school

04-03-2019 t/m 08-03-2019
Voorjaarsvakantie

12-03-2019
18.30-20.00 uur | MR

13-03-2019
15.00-17.00 uur | Jongensmiddag

15-03-2019
Taakdag kinderen vrij

18-03-2019
13.15-13.45 uur | presentaties 1-2E-1-2B-4A-5B

19-03-2019
11.00 uur | Ouderkamer

29-03-2019
Studiedag kinderen vrij

April

03-04-2019
14.45-17.00 uur | Cruijffcourt groep 7-8

03-04-2019
Grote rekendag

04-04-2019
Verkeerexamen groep 7

05-04-2019
10.30-12.30 uur | Kinderparlement

08-04-2019
13.15-13.45 uur | presentaties 1-2C - 3B - 6A - 8A

10-04-2019
14.45-17.00 uur | KNVB straatvoetbal groep5-6

12-04-2019
Koningspelen

16-04-2019
11.00 uur | Ouderkamer

16-04-2019 t/m 17-04-2019
Route 8 eindtoets groep 8

17-04-2019
14.45-17.00 uur | KNVB straatvoetbal groep5-6

22-04-2019 t/m 03-05-2019
Meivakantie

Mei

13-05-2019
13.15-13.45 uur | presentaties 1-2D - 4B - 5A - 7B- 8B

14-05-2019
18.30-20.00 uur | MR reserve

15-05-2019
Verkeersexamen groep 7

21-05-2019
11.00 uur | Ouderkamer

21-05-2019 t/m 24-05-2019
Avond vier daags

22-05-2019 t/m 23-05-2019
Schoolfotograaf

27-05-2019 t/m 19-06-2019
Inschrijven rapportgesprekken groep 1-7

27-05-2019
13.15-13.45 uur | presentaties 1-2A - 3A - 6B - 7A

30-05-2019
Hemelvaart kinderen vrij

31-05-2019
Kinderen vrij

Juni

03-06-2019 t/m 05-06-2019
Studie-taakdagen kinderen vrij

10-06-2019
2e pinksterdag

11-06-2019
Schoolverlatersdagen groep 8

18-06-2019
11.00 uur | Ouderkamer

24-06-2019 t/m 28-06-2019
Rapportgesprek 1-7

25-06-2019
18.30-20.00 uur | MR

Juli

04-07-2019
19.00 uur | Afscheidmusical

04-07-2019
12.00 uur | Uitzwaaien groep 8

08-07-2019 t/m 18-08-2019
zomervakantie

©2018 Kindcentrum Westerbreedte